Kontakty

Prezes Zarzadu
Peter Surray - peter.surray@maha.pl
tel. kom. +48 501 252 352

Specjalistka działu kontaktów z klientami kluczowymi / Sekretariat
Edyta Bielecka - info@maha.pl  • edyta.bielecka@maha.pl
tel. +48 (32) 768 91 91, fax. +48 (32) 768 91 97

Biuro Obslugi Klienta
Joanna Błazińska - serwis@maha.pl  • joanna.blazinska@maha.pl
tel. +48 (32) 768 91 93, fax. +48 (32) 768 91 97

Product Manager – czesci zamienne
Filip Sołtys - filip.soltys@maha.pl
tel. +48 (32) 768 91 94, 509 107 583

Kierownik Techniczny
Tomasz Wesołowski
tomasz.wesolowski@maha.pl
tel. kom. 509 107 463
Kierownik Sprzedaży Działu AGRO
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. 510 169 319
Hamownie - Sprzedaż i Serwis
Krzysztof Ruman
krzysztof.ruman@maha.pl
tel. kom. 505 496 423

Przedstawiciele Handlowi na terenie Polski:
Radosław Kozłowski
radoslaw.kozlowski@maha.pl
tel. kom. 536 269 562
wielkopolskie,
zachodniopomorskie


Henryk Bill
henryk.bill@maha.pl
tel. kom. 608 333 585
lódzkie,
mazowieckie
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. 510 169 319
pomorskie,
warminsko-mazurskie,
podlaskie
Piotr Bajor
piotr.bajor@maha.pl
tel. kom. 502 604 343
dolnośląskie,
śląskie
opolskie

Andrzej Łubek
andrzej.lubek@maha.pl
tel. kom. 509 448 220
Karol Marcinkowski
karol.marcinkowski@maha.pl
tel. kom. 601 502 729
podkarpackie,
swietokrzyskie,
lubelskie,
małopolskie


Jaki produktem jest Pani/Pan zainteresowany?
adres
Proszę nas poinformować w jaki sposób możemy
się z Państwem skontaktować



Uwagi
Please insert the result of the following calculation
*Niezbędne dane
contact