Your message to us!

Prezes Zarzadu
Peter Surray - peter.surray@maha.pl
tel. kom. +48 501 252 352

Specjalistka działu kontaktów z klientami kluczowymi / Sekretariat
Edyta Bielecka - info@maha.pl  • edyta.bielecka@maha.pl
tel. kom. +48 (32) 768 91 91, fax. +48 (32) 768 91 97

Biuro Obslugi Klienta
Joanna Błazińska - joanna.blazinska@maha.pl
tel. kom. +48 (32) 768 91 93, fax. +48 (32) 768 91 97

Product Manager – czesci zamienne
Benjamin Majkót- benjamin.majkot@maha.pl
tel. kom. +48 536 269 562

Kierownik Techniczny
Tomasz Wesołowski
serwis@maha.pltomasz.wesolowski@maha.pl
tel. kom. +48 509 107 463
Kierownik Sprzedaży Działu AGRO
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. +48 510 169 319
Hamownie - Sprzedaż i Serwis
Krzysztof Ruman
serwis@maha.plkrzysztof.ruman@maha.pl
tel. kom. +48 505 496 423

Przedstawiciele Handlowi na terenie Polski:
Piotr Bajor
piotr.bajor@maha.pl
tel. kom. 502 604 343
wielkopolskie,
zachodniopomorskie


Henryk Bill
henryk.bill@maha.pl
tel. kom. 608 333 585
lódzkie,
mazowieckie
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. 510 169 319
pomorskie,
warminsko-mazurskie,
podlaskie
Piotr Bajor
piotr.bajor@maha.pl
tel. kom. 502 604 343
dolnośląskie,
śląskie
opolskie

Andrzej Łubek
andrzej.lubek@maha.pl
tel. kom. 509 448 220
podkarpackie,
swietokrzyskie,
lubelskie,
małopolskie