XIV edycja Ogólnopolskiej Konferencji Szkoleniowej Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów przebiegała w atmosferze dyskusji nad stanem systemu badań technicznych w Polsce w okresie implementowania do polskiego prawa europejskiej dyrektywy 2014/45/UE. Spotkania odbyły się w Ustce w dniach 23-25 maja br. pod honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Temat przewodni Konferencji to „Bezpieczeństwo ruchu drogowego a SKP”.
MAHA Polska Sp. z o.o. była także w tym roku jednym z Partnerów Konferencji. W dniu inauguracji prezes MAHA Polska, pan Peter Surray, wraz z przedstawicielami firmy poświęcił swoje wystąpienie tematyce Modernizacji linii PSKP i OSKP oraz zasadzie działania nowego programu EUROSYSTEM 7.50.  W drugim zaś dniu przedstawiono krótko produkty diagnostyczne i nowości MAHA w świetle kwestii bezpieczeństwa na drogach.

MAHA Polska Sp. z o.o.  została nagrodzona symboliczną statuetką za wsparcie PISKP w organizacji XIV Konferencji SKP.  Składamy podziękowania za współpracę i wszelkie inspiracje.