Sukces MAHA Polska

Ekipa MAHA Polska powtórzyła sukces targowy sprzed dwóch lat. Firma odebrała najwyższe odznaczenie MTP, Złoty Medal, za innowacyjny produkt - linię diagnostyczną MAHA 7.50 Eurosystem oraz Acantus Aureus za stoisko firmowe.

Sukces marketingowy stoiska targowego MAHA Polska niezwykle ucieszył Prezesa firmy, Pana Petera Surraya oraz obecnych na Targach pracowników firmy. Wizję i przesłanie stoiska doceniło także jury fachowców, przyznając firmie po raz drugi z rzędu nagrodę Acantus Aureus 2016 za uczestnictwo w targach ze stoiskiem najbardziej sprzyjającym realizacji strategii marketingowej.

Jednak najjaśniejszym punktem tegorocznych Targów było dla firmy MAHA Polska Sp. z o.o. odebranie Złotego Medalu MTP, najbardziej rozpoznawalnej nagrody na polskim rynku, przyznawanej produktom najwyższej jakości, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie. W tej kategorii doceniony został produkt - Linia diagnostyczna MAHA 7.50 Eurosystem. Kolejny Złoty Medal MTP dla naszej firmy, jest wyrazem stale wysokiej jakości i innowacyjności produktów oraz usług MAHA – podkreśla Prezes firmy.

Tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej, święto branży motoryzacyjnej, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W dniach 31.03-03.04.2016 w Poznaniu spotkali się właściciele warsztatów, stacji kontroli i obsługi pojazdów, dealerzy i właściciele myjni samochodowych, aby zapoznać się z bogatą ofertą produktową, nowymi tendencjami. To największa w Polsce i jedna z większych w tej części Europy impreza branży motoryzacyjnej.

Firma MAHA Polska, na czele z Prezesem Zarządu, pragnie gorąco podziękować wszystkim Gościom, Odwiedzającym, aktualnym i przyszłym Klientom i Przyjaciołom firmy za wspaniałą atmosferę spotkań i owocne rozmowy. Projektem swojego stoiska spółka podkreśliła swoją szczególną pozycję na polskim rynku motoryzacyjnym, na którym oferuje wysokiej jakości produkty i usługi oraz zaznaczyła kierunek dalszego rozwoju. Prezes firmy, pan Peter Surray oraz wszyscy pracownicy MAHA Polska już dziś pragną  zaprosić na kolejne spotkanie w Poznaniu w roku 2018.