Your message to us!

MAHA Polska Sp. z o.o.
ul. Narcyzowa 5
42-256 Olsztyn k. Czestochowy

Prezes Zarzadu
Peter Surray - peter.surray@maha.pl
tel. kom. +48 501 252 352

Biuro Obslugi Klienta / Sekretariat
Joanna Blazinska - joanna.blazinska@maha.pl
tel. kom. +48 (32) 768 91 91

Product Manager – czesci zamienne
Benjamin Majkót- benjamin.majkot@maha.pl
tel. kom. +48 536 269 562

Serwis
serwis@maha.pl

Marcin Kiedos
marcin.kiedos@maha.pl
tel. kom. +48 508 385 539

Leszek Korniło
leszek.kornilo@maha.pl
tel. kom  +48 505 163 705 
Kierownik Sprzedazy Dzialu AGRO
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. +48 510 169 319

Magazyn
Lukasz Baryn
tel. kom. +48 537 946 429

 

Przedstawiciele Handlowi na terenie Polski:
Piotr Bajor
piotr.bajor@maha.pl
tel. kom. 502 604 343
dolnoslaskie,
slaskie
opolskie


 
Marek Malinowski
marek.malinowski@maha.pl
tel. kom. 510 169 319
pomorskie,
warminsko-mazurskie,
podlaskie
Piotr Bajor
piotr.bajor@maha.pl
tel. kom. 502 604 343
dolnoslaskie,
slaskie
opolskie

Andrzej Lubek
andrzej.lubek@maha.pl
tel. kom. 509 448 220
podkarpackie,
swietokrzyskie,
lubelskie,
malopolskie