Hamownia MFP 3000 nagrodzona Automechanika Innovation Award 2014 w kategorii wyposażenie warsztatów samochodowych, a FFI Tablet RCI wśród pięciu najlepszych produktów w kategorii oprogramowanie komputerowe dla branży motoryzacyjnej

Podczas tegorocznej edycji największych i najważniejszych na świecie targów techniki motoryzacyjnej Automechnika we Frankfurcie nad Menem, MAHA Maschinenbau Haldenwang GmbH Co. KG - marka premium z bawarskiego Kempten - zaprezentowała swoje nowe i najnowocześniejsze produkty. Na uwagę zasługuje fakt, że produkty MAHA zostały nagrodzone w jednocześnie dwóch kategoriach, co jest ogromnym sukcesem w 45-letniej historii firmy. MAHA, poza produktami nagrodzonymi, prezentowała także inne urządzenia, które znacząco podnoszą wydajność i jakość procesu diagnostyki pojazdów.

Na targach wystawiało się ponad 4,5 tys. firm z 71 krajów świata. Spółka córka MAHA Haldenwang – MAHA Polska Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór reprezentowana była przez Prezesa firmy Pana Petera Surraya, Pana Tomasza Wesołowskiego - Kierownika Działu Serwisu, Pana Łukasza Nenko - Product Menagera i Pana Daniela Knabla - Kierownika Sprzedaży Regionu Śląskiego i Dolnośląskiego. W międzynarodowym gronie udało się nawiązać wiele nowych kontaktów, uczestniczyć w spotkaniach branżowych, a przede wszystkim zaprezentować najwyższej jakości produkty i usługi.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów, która odbędzie się w dniach 13-17 września 2016.