MAHA Polska na Kongresie SDVWiA 2018

Na dorocznym Kongresie Stowarzyszenia Dealerów Volkswagena, AUDI, Skody i Seata w Polsce, który odbył się w dniu 30 października 2018 w Poznaniu, kolejny raz aktywnie obecni byli przedstawiciele MAHA Polska Sp. z o.o., jako partnera wspierającego Stowarzyszenia.

Na spotkanie do Hotelu Andersia Poznań przybyli Członkowie i Partnerzy Stowarzyszenia, aby podsumować i rozmawiać o działalności bieżącej, strategii i planach na przyszłość.

W pierwszym dniu Kongresu podczas swojej prezentacji, Prezes Zarządu MAHA Polska, pan Peter Surray wraz z Produkt Managerem, panem Benjaminem Majkótem, przedstawili zebranym prezentację dotyczącą nowości produktowych i usług, a także kierunku rozwoju firmy. Przy stoisku MAHA Polska odbywały się merytoryczne i handlowe rozmowy.

Dziękujemy za wszelkie sugestie i inspiracje.

 

Na zdjęciu od lewej: 

Kierownik Sprzedaży na Region Północno-Wschodni, Pan Marek Malinowski; Prezes Zarządu MAHA Polska Sp. z o.o., Pan Peter Surray; Product Manager MAHA Polska, Pan Benjamin Majkot; Kierownik Sprzedaży na Region Południowo-Zachodni, Pan Piotr Bajor