Na dorocznym Kongresie Stowarzyszenia Dealerów Volkswagena, AUDI, Skody i Seata w Polsce, który odbył się w dniach 16 i 17 października 2014 w Warszawie, kolejny raz obecna była MAHA Polska, jako jeden z trzech partnerów wspierających, obok Sikkens Akzo Nobel oraz Soft Vig. Partnerem głównym Stowarzyszenia jest Castrol EDGE Professional.

Na spotkanie do hotelu The Westin Warsaw przybyli członkowie i partnerzy Stowarzyszenia, aby merytorycznie porozmawiać o działalności bieżącej, strategii i planach na przyszłość. Pierwszego dnia Kongresu, w obecności prawie 80 handlowców i partnerów, Prezes Zarządu MAHA Polska Sp. z o.o., Pan Peter Surray miał możliwość prezentacji nowych produktów bawarskiego producenta i zarysował kierunki rozwoju firmy MAHA Polska w kolejnych latach.

Dwudniowemu spotkaniu towarzyszyły także liczne rozmowy pomiędzy handlowcami, służące jeszcze lepszej współpracy, wypracowaniu wspólnej polityki prawno-finansowej wobec instytucji zewnętrznych, szkoleniu i integracji nowych członków Stowarzyszenia.

Zdjęcie, od lewej:

Kierownik Sprzedaży na Region Południowo-Wschodni Pan Daniel Knabel, Kierownik Serwisu Pan Tomasz Wesołowski, Dział Serwisu i Administracji Pani Joanna Błazińska, Prezes Zarządu MAHA Polska Pan Peter Surray, Product Manager Pan Łukasz Nenko