Przyszłoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM 2016 już dzisiaj budzą wiele emocji w środowisku branżowym. Firma MAHA Polska Sp. z o.o. z Tarnowskich Gór także zapowiedziała swój udział i kilka niespodzianek.

Zeszłoroczna edycja TTM 2014 przyniosła firmie MAHA dwie prestiżowe nagrody - Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za innowacyjny produkt (tester ustawienia reflektorów z systemem kamerowym typ MLT 3000) oraz główne wyróżnienie Acantus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.
Jak przyznaje Prezes MAHA Polska Sp. z o.o., Pan Peter Surray, laury te były ogromną satysfakcją dla wszystkich pracowników firmy, ale także motywacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz jakości oferowanych usług i produktów.
 
Kolejna edycja Targów odbywać się będzie w terminie 31.03.-03.04.2016. Już dzisiaj Prezes MAHA Polska Sp. z o.o. w imieniu swoim i pracowników pragnie zaprosić klientów, przyjaciół i wszystkich zainteresowanych na stoisko firmowe, na którym na 120 m2 prezentowana będzie paleta najnowszych produktów i technologii MAHA stosowanych w dziedzinie diagnostyki pojazdów samochodowych, oraz, jak zapewnia, na TTM 2016 nie zabraknie nowinek technicznych, prezentacji sprzętu, rozmów branżowych i spotkań z ciekawymi ludźmi.