Kolejny sukces targowy MAHA Polska Sp. z o.o., firma odebrała prestiżowe odznaczenie MTP, - Złoty Medal, za innowacyjny produkt, doceniono także stoisko targowe firmy.

Tegoroczne Targi Techniki Motoryzacyjnej, największe w Polsce święto branży motoryzacyjnej, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W dniach od 5-8 kwietnia w Poznaniu spotkali się wszyscy, którym z jakiegoś powodu motoryzacja i diagnostyka pojazdów leży na sercu, byli właściciele warsztatów, stacji kontroli pojazdów, dealerzy, sympatycy i goście. Wszyscy mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktową i innowacjami na rynku.

Z radością i dumą w pierwszym dniu Targów, ZŁOTY MEDAL Międzynarodowych Targów Poznańskich ttm 2018 za innowacyjny produkt MAHA – Bezprzewodowy ekran dotykowy FTS – odebrał Prezes MAHA Polska, pan Peter Surray. Kolejny Złoty Medal MTP dla naszej firmy jest niewątpliwie wyrazem docenienia jakości produktu, umacnia dobrą opinię o marce MAHA. Nie pozostaje bez wpływu na wybory i decyzje naszych Klientów, jest także znakiem stale wysokiej jakości i elastyczności naszych produktów w kontekście zmian zachodzących na rynku motoryzacyjnym – podkreśla Prezes MAHA Polska. 

Główne wyróżnienie Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej ucieszyło ogromnie obecnych na Targach Pracowników firmy. Wizję i przesłanie stoiska doceniło  jury fachowców, przyznając firmie po raz trzeci z rzędu tę nagrodę - Acanthus Aureus 2018.

Cały Zespół MAHA Polska pragnie gorąco podziękować wszystkim zaproszonym Gościom, Odwiedzającym, aktualnym i przyszłym Klientom oraz Przyjaciołom firmy za wspaniałą atmosferę spotkań i inspirujące rozmowy. Jak przyznaje Prezes MAHA Polska Sp. z o.o., Pan Peter Surray, przyznane nagrody są ogromną satysfakcją dla wszystkich Pracowników firmy, ale także motywacją do dalszej wytężonej pracy na rzecz jakości oferowanych usług i produktów.