Konferencja szkoleniowa PISKP „Stacje Kontroli Pojazdów - 2015” odbywała się w dniach 20-22.05.2015 w Ossie, koło Rawy Mazowieckiej.

Tematem przewodnim była „Unifikacja badań w UE – czy będziemy gotowi?” Przedstawiciele MAHA Polska Sp. z o.o., na czele z prezesem, Panem Peterem Surrayem, wzięli udział w spotkaniach i dyskusjach poświęconych wyzwaniom, które czekają branżę badań technicznych w najbliższej przyszłości, związanych z Dyrektywą unijną 2014/45/UE. Uczestnikami organizowanych spotkań byli także przedstawiciele władz państwowych.
Przybyłych gości w imieniu partnerów Konferencji przywitał prezes MAHA Polska Sp. z o.o. W części merytorycznej spotkań, dnia 20 maja, z referatem technicznym, na zaproszenie prezesa MAHA Polska, wystąpił prof. dr hab. Aleksander Lotko, pracownik naukowy Wydziału Mechanicznego Uniwersytetu Radomskiego. Kolejnego dnia swoją prezentację dotyczącą historii firmy oraz urządzeń diagnostycznych MAHA przedstawił Doradca Techniczny tejże firmy, pan Karol Marcinkowski. MAHA prezentowała się także na stoisku firmowym, a przed wejściem do centrum kongresowego można było popatrzeć na VW Golfa GTI, który startuje w tegorocznych wyścigach VW Golf Cup w barwach MAHA. 
Konferencja szkoleniowa „Stacje Kontroli Pojazdów” organizowana przez PISKP jest  znaczącym, corocznym spotkaniem branży związanej z badaniami technicznymi i technicznym aspektem bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Od lewej: Kierownik Sprzedaży Regionu Warmińskiego, Mazurskiego i Podlaskiego, Pan Marek Malinowski;  Prezes MAHA Polska Sp. z o.o. , pan Peter Surray;, Doradca Techniczny MAHA Polska, Pan Karol Marcinkowski; Dyrektor Serwisu MAHA Polska, Pan Tomasz Wesołowski