• MAHA – to my …
  Warsztatowe urządzenia Premium – jakość z Allgäu/Bawaria.
 • W to wierzymy …
  Pracujemy w Allgäu na rzecz przyjaznych dla środowiska pojazdów poprzez innowacyjny rozwój, skuteczną konserwację i nowoczesną technologię kontroli pojazdów. Naszym celem jest osiągnięcie partnerskiej mobilności naszego społeczeństwa.
 • Ważne dla nas są …

  1. Produkt Nasze produkty wyróżniają się wysoką użytecznością dla klienta, niepodważalną jakością i funkcjonalnością.
  2. Jakość Jakość naszych produktów świadczy o ich niezawodności i żywotności, które nieustannie są przeciwstawiane najwyższym wymaganiom klientów.
  3. Innowacje Jako przedsiębiorstwo pionierskie i inspirujące, mamy pomysł i odwagę, aby podążać ścieżką rozwoju, a nasza wiedza i kreatywność czynią z nas lidera rynku.
  4. Komunikacja W naszej komunikacji jesteśmy otwarci, fair i pełni szacunku.
  5. Klienci Klienci są dla nas źródłem wiedzy, inspiracji, referencji.
  6. Współpracownicy Nasi współpracownicy silnie identyfikują się z wartościami przedsiębiorstwa i mogą się nieustannie rozwijać w międzynarodowym otoczeniu.
  7. Kierownictwo Nasza jasno zdefiniowana strategia i proste drogi decyzyjne gwarantują łatwą orientację i pozwalają nam reagować szybko i elastycznie.
  8. Odpowiedzialność społeczna Dzięki utworzeniu fundacji rodziny Rauch wypełniamy swoje zobowiązania socjalne na poziomie regionalnym i międzynarodowym.
  9. Środowisko, złoża naturalne Związek z naszą małą ojczyzną, Allgäu, zobowiązuje nas do rozważnego i odpowiedzialnego obchodzenia się z zasobami naturalnymi.