MAHA Polska Sp. z o.o. ma na celu kontynuację rozwoju marki na rynku światowym i oferuje Naszym klientom najwyższej jakości usługi serwisowe oraz dba o dobór profesjonalnych partnerów handlowych.
W związku z wysoka jakością świadczonych usług pragniemy poinformować, że powołaliśmy nowych przedstawicieli Naszej firmy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu oraz wiedzy rozwiną współpracę z Państwem- zarówno z Dealerami, w przypadku których jesteśmy już dostawcą, jak też z Dealerami, gdzie kooperacja wymaga nawiązania.

Cieszymy sie z rozpoczęcia współpracy z Panem Henrykiem Billem, który od 01.09.2013 jest Kierownikiem Sprzedaży Regionu Centralnego w MAHA Polska Sp. z o.o. oraz Panem Andrzejem Łubkiem, który od 09.09.2013r. pełni funkcję przedstawiciela handlowego w województwie podkarpackim i lubuskim.

Jednocześnie pragniemy poinformować, iż z dniem 16.09.2013r. zakończyliśmy współpracę z Panem Tomaszem Wnuczko. W związku z tym wszystkie sprawy związane z obsługą handlową rejonu warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego prosimy kierować do wskazanych poniżej osób.

Peter Surray
Prezes Zarządu
501-252-352
peter.surray@maha.pl

Daniel Knabel
Kierownik Sprzedaży Regionu Śląskiego i Dolnośląskiego
504-006-272